Algorfa Z3659

DIVINAS samostatně stojící vily se 3 a 2 ložnicemi v luxusním golfovém resortu La Villa, s výjimečnými zahradami, parkoviště, bazén, terasa a solárium s krásným výhledem. V blízkosti vynikajících pláží, barů, restaurací a služeb.

Naše Moderní domy jsou k dispozici se 2 nebo 3 ložnicemi v PRESTIGIOUS Resort La Finca Golf v Algorfa. Všechny mají velkou terasu, zahradu, soukromé solárium a parkování uvnitř pozemku. Komplex má velký společný bazén a krásné zahrady.

Villa UNA SÓLA PLANTA má otevřenou kuchyň s jídelnou / obývacím pokojem, jehož dveře umožňují přístup do zahrady a terasy, 3 ložnice a 2 koupelny. V VILLE 2 PLANY první patro má 3 ložnice, 2 koupelny (master en suite). K dispozici je také velká terasa a solárium s krásným výhledem do okolí.

Včetně vestavěných skříněk s posuvnými dveřmi, lednice v kuchyni, předinstalace klimatizace.

V komplexu najdete širokou škálu zařízení, restaurace, bary, obchody, supermarkety, Hotel 5 * lázně, tenisové kurzy, paddle tenisové kurty a golfové hřiště s 18 jamkami.

Pouhých 20 minut od krásných pláží Guardamaru. Letiště Murcia a Alicante jsou vzdálené 30 minut jízdy autem. Do dálnic AP7 se snadno dostanete do velkých měst, jako jsou Elche, Alicante, Cartagena a Murcia. Na okraji komplexu se nachází typické španělské město Algorfa a Rojales.

Vzdálenost k pláži 6 km, letiště 36 km a golf na 0,050 km.

Datum dodání od podpisu smlouvy po dobu 15 měsíců.

Cena 279 000 eur